Пн. - Пт. с 09-00 до 18-00
067-162-72-20
050-903-64-10
063-952-69-71

Гарантийные обязательства

Вся продукція Luminarc проходить дуже жорсткий контроль якості в кілька етапів:

1) Безпосередньо на заводі-виробнику. Французька марка Luminarc ось уже багато років успішно продається в багатьох країнах світу і Європи. Такого рівня неможливо було б досягти, не дотримуючись найсуворіших норм виробництва. Крім того, весь посуд Люмінарк, незалежно від того, для якої країни вона призначена, приїде вона в Україну або залишиться прикрашати найвишуканіші будинки Парижа, проходить через один і той же ОТК, після якого дистриб'юторам відвантажується тільки якісний перевірений товар.

2) При отримання товару на склад в Україні. Отримуючи кожну партію товару до себе на склад ми проводимо жорсткий контроль якості одержуваної продукції.

3) Перед відправкою клієнту. Перед тим як відправити Вам, замовлений Вами товар, наші співробітники перевіряють комплектність, цілісність і відповідність товарного вигляду всіх одиниць продукції, що відвантажується.

Крім того, весь товар обов'язково дуже ретельно упаковується, для того щоб Ви отримали ваше замовлення абсолютно цілим і неушкодженим.

До всього іншого, якщо з яких-небудь причин Ви захочете відмовитися від замовленого Вами товару, Ви можете повернути його протягом 14 днів при збереженні товарного вигляду без слідів використання і цілісності упаковки відповідно до закону України "Про захист прав споживачів".