Пн. - Пт. з 09-00 до 18-00
067-162-72-20
050-903-64-10
063-952-69-71

Гарантійні зобов`язання

Вся продукція Luminarc проходить дуже жорсткий контроль якості в кілька етапів:

1) Безпосередньо на заводі-виробнику. Французька марка Luminarc ось уже багато років успішно продається в багатьох країнах світу і Європи. Такого рівня неможливо було б досягти, не дотримуючись найсуворіших норм виробництва. Крім того, весь посуд Люмінарк, незалежно від того для якої країни вона призначена, приїде вона в Україну або залишиться прикрашати найвишуканіші будинки Парижа, проходить через один і той же ОТК, після якого до дистриб'юторам відвантажується тільки якісний перевірений товар.

2) При отримання товару на склад в Україні. Отримуючи кожну партію товару до себе на склад ми проводимо жорсткий контроль якості одержуваної продукції.

3) Перед отправкой клиенту. Перед тем как отправить Вам, заказанный Вами товар, наши сотрудники проверяют комплектность, целостность и соответсвие товарному виду всех единиц отгружаемой продукции.

Кроме того, весь товар обязательно очень тщательно упаковывается, для того чтобы Вы получили ваш заказ абсолютно целым и неповрежденным. 

Ко всему прочему, если по каким-либо причинам Вы захотите отказаться от заказанного Вами товара, Вы можете вернуть его в течении 14 дней при сохранени товарного вида без следов использования и целостности упаковки в соответствии с законом Украины "Про захист прав споживачів".